Porsche Dashcam

Kamera samochodowa Porsche służy do nagrywania sytuacji na drodze i podczas parkowania. Obsługuje się ją za pośrednictwem aplikacji, w której można dokonać wszystkich ustawień. Nagrane filmy są zapisywane na dostarczonej karcie SD i stopniowo nadpisywane. Jeśli kamera samochodowa wykryje wstrząs lub czujnik radarowy zostanie wyzwolony, nagrane wideo jest zapisywane osobno i nie jest nadpisywane. Nagrania można pobrać bezpośrednio z karty SD lub za pośrednictwem aplikacji.

W pojazdach bez fabrycznego mocowania kamerę samochodową Porsche można zamontować na przedniej szybie. Do modeli 911 Coupé z fabrycznym mocowaniem dostępna jest druga kamera samochodowa Porsche na tylną szybę.

Szczegóły:
- Nagrywanie filmów w jakości QHD
- Nagrywanie dźwięku (można wyłączyć)
- Czujnik GPS
- Czujnik radarowy do nagrywania wideo, gdy obiekt zbliża się do pojazdu
- Czujnik wstrząsów
- Soczewka z filtrem polaryzacyjnym, redukującym odbicia oraz poprawiającym kolory i kontrast
- Uchwyt do stałego montażu w samochodzie

Tryb pracy „Jazda”:
Kamera samochodowa Porsche jest gotowa do użycia od razu po uruchomieniu silnika. W przypadku wystąpienia wstrząsu zapisywane jest 10 sekund przed zdarzeniem i czas po zdarzeniu. Za pomocą ustawienia „Ciągle” w aplikacji można wyłączyć czujnik wstrząsów w celu nagrywania jazdy na torze wyścigowym.

Tryb pracy „Parkowanie”:
Podczas parkowania kamera samochodowa jest gotowa do użycia w ramach funkcji uśpienia. Nagrywanie następuje po wyzwoleniu czujnika radarowego lub czujnika wstrząsów. Czas trwania i zakres funkcji uśpienia zależą od modelu samochodu oraz wyposażenia. Dalsze informacje można uzyskać u Partnera Porsche.

Jeśli samochód jest wyposażony w pakiet Sport Chrono i Porsche Connect, kamerę samochodową można również połączyć z aplikacją Porsche Track Precision. Nagrywanie odbywa się za pomocą przedniej i/lub tylnej kamery.

Wskazówki: Dr. Ing. h.c. F. Porsche AG nie ma dostępu do zebranych danych. Montaż i używanie kamer drogowych w pojeździe Porsche może podlegać regulacjom i/lub ograniczeniom wynikającym z lokalnych przepisów dotyczących ochrony danych.
W zależności od konfiguracji samochodu dalsze dodatkowe funkcje należy zamówić za opłatą.

Numer części: 9Y0 044 930 A

Wideorejestrator Porsche Dashcam na przednią szybę.

Dostępne przez:
Cena *

2.670,00 PLN z 23% VAT

Numer części: 9Y0 044 951

Kamera samochodowa Porsche na przednią i tylną szybę. Do pojazdów z przygotowaniem do montażu kamery samochodowej Porsche.

Dostępne przez:
Cena *

2.290,00 PLN z 23% VAT

Dostępne w magazynie centralnym.
Dostępna mała ilość w magazynie centralnym.
Aktualnie niedostępne.
Proszę sprawdzić dostępność w systemie zamówień.
Currently communicated part number
Latest part number
Predecessor/successor part number with stock
Predecessor/successor part number without stock