Namiot dachowy

Pasjonaci Porsche mogą teraz spędzać noce w bezpośrednim sąsiedztwie swojego sportowego samochodu. Pełen wrażeń dzień zakończ w namiocie dachowym Porsche — najlepiej na łonie natury. Podwyższona pozycja do leżenia pozwala podziwiać piękne widoki — lasy i łąki, góry i jeziora. Kto chce, może także skierować widok w górę przez okno dachowe i przy namiocie dachowym wybrać się na wyprawę odkrywczą. Oprócz okna dachowego Skyview namiot dachowy posiada również 2 boczne okna. Można je całkowicie otworzyć w celu wentylacji, na noc zasłonić siatką przeciw owadom a także dodatkowo przyciemnić. Podczas jazdy namiot dwuosobowy jest bezpiecznie ukryty w ekskluzywnej twardej obudowie.

Centrum rozwoju w Weissach zaprojektowało twarde obudowy, które są dostępna w kolorach czarnym/jasnoszarym lub czarnym/ciemnoszarym. Autorem projektu jest Studio F.A. Porsche w Zell am See. Twarda obudowa ma wyrazisty, matowy, czarny napis „PORSCHE” po obu stronach. Ten całoroczny namiot jest wykonany z oddychającej tkaniny z mieszanki bawełny, ma wodoodporne zamki błyskawiczne i dodatkową osłonę przeciwdeszczową na wejściu. Szczególną uwagę przykuwają ściany boczne. Powielają one legendarną linię Flyline modelu 911 i również mają nadrukowany napis „PORSCHE”. Wnętrze także ma do zaoferowania kilka atrakcji, na przykład dobrze izolującą, pikowaną podszewkę w kolorze jasnoszarym, na której w części czołowej nadrukowano sylwetkę góry. Pikowany wzór powtarza się na zintegrowanym, wygodnym materacu z pianki poliuretanowej o wysokiej gęstości.
Namiot dachowy Porsche jest przed podróżą mocowany do podstawowego systemu transportowego dachu bagażnika i może być dodatkowo zabezpieczony urządzeniem antykradzieżowym. W miejscu wypoczynku można go bardzo szybko ustawić. Po otwarciu dwóch zamykanych klap bezpieczeństwa twarda obudowa jest nieco podnoszona i rozkładana dzięki dwóm gazowym amortyzatorom. Następnie podłogę można rozłożyć i ustabilizować za pomocą wbudowanej drabiny teleskopowej. Kolejnym krokiem jest ukształtować rozłożony namiot i napiąć za pomocą 4 elementów sprężynujących.

Pozostałe akcesoria
Do namiotu dachowego będą dostępne dodatkowe akcesoria Tequipment, między innymi namiot wewnętrzny zapewniający lepszą izolację termiczną, koc termiczny na chłodne noce oraz praktyczny organizer na buty i torby.

Wymiary i masy
- Wymiary (namiot złożony): 146 x 140 x 33 cm (długość x szerokość x wysokość)
- Wymiary (namiot rozłożony): 258 x 257 x 118 cm (długość x szerokość x wysokość)
- Powierzchnia do leżenia: 210 x 130 cm
- Masa: ok. 56 kg
- Maksymalne obciążenie podczas postoju (ludzie i bagaż): ok. 190 kg (pojazdy z relingami dachowymi) lub ok. 140 kg (pojazdy bez relingów dachowych)
- Maksymalna prędkość z zamontowanym namiotem dachowym: 130 km/h

Numer części: 992 044 895

Twarda obudowa w kolorach czarnym/ciemnoszarym

Dostępne przez:
  • Cayenne Turbo E-Hybrid Coupé with GT Package
  • Cayenne
  • Cayenne S
  • Cayenne E-Hybrid
  • Inne modele...
Cena *

25.700,00 PLN z 23% VAT

Numer części: 992 044 895 A

Twarda obudowa w kolorach czarnym/jasnoszarym

Dostępne przez:
  • Cayenne Turbo E-Hybrid Coupé with GT Package
  • Cayenne
  • Cayenne S
  • Cayenne E-Hybrid
  • Inne modele...
Cena *

25.700,00 PLN z 23% VAT

Dostępne w magazynie centralnym.
Dostępna mała ilość w magazynie centralnym.
Aktualnie niedostępne.
Proszę sprawdzić dostępność w systemie zamówień.
Currently communicated part number
Latest part number
Predecessor/successor part number with stock
Predecessor/successor part number without stock