Kosz dachowy

Nieważne, dokąd zaprowadzi Cię przygoda. Solidny kosz dachowy zapewnia więcej miejsca do przechowywania rzeczy podczas każdej podróży. Niezależnie od tego, czy jest to wycieczka na plażę, wycieczka w góry czy urlop zimowy; bagaż można łatwo i elastycznie przymocować do kosza dachowego, nawet poza bagażnikiem.

Kosz dachowy został zaprojektowany i przetestowany w centrum rozwojowym w Weissach. Lekka, a jednocześnie niezwykle stabilna aluminiowa konstrukcja ramowa pokryta jest matową czarną powłoką proszkową i widnieje na niej z przodu napis „PORSCHE” pomalowany na matowy czarny kolor. Dno kosza dachowego składa się z 5 profili podłużnych. Przewożony ładunek można przymocować do nich indywidualnie – na przykład za pomocą dostarczonych 2 pasów mocujących i 4 uchwytów na pasy.

Montaż kosza dachowego jest bardzo łatwy. Jest łatwo stabilnie mocowany do belek poprzecznych wspornika systemu bagażnika dachowego.
Do kosza dachowego dostępna jest szeroka gama akcesoriów Porsche Tequipment i Lifestyle. Należą do nich: kanister na benzynę i na wodę, uchwyty na kanistry, podkładki pod koła i uchwyty na podkładki, składana łopata, wodoodporna outdoorowa torba podróżna, uchwyty na pasy i dodatkowe pasy mocujące.

Szczegóły:
- kosz dachowy
- materiał: aluminium, powlekane proszkowo, i tworzywo sztuczne, malowane
- kolor: czarny (matowy)
- wymiary: 1.500 mm x 1.120 mm x 135 mm
- 4 uchwyty na pasy i 2 pasy mocujące

Uwaga: Podczas zabezpieczania bagażu należy przestrzegać krajowych przepisów ruchu drogowego. Należy zwrócić uwagę na dopuszczalne obciążenie dachu pojazdu.

Numer części: 9Y0 044 885

Dostępne przez:
    • Macan
    • Macan T
    • Macan S
    • Macan GTS
Cena *

9.900,00 PLN z 23% VAT

Dostępne w magazynie centralnym.
Dostępna mała ilość w magazynie centralnym.
Aktualnie niedostępne.
Proszę sprawdzić dostępność w systemie zamówień.
Currently communicated part number
Latest part number
Predecessor/successor part number with stock
Predecessor/successor part number without stock